Omega Tools (7.x-3.0-rc3) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Version
mr: आवृत्ती

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Name
mr: नाव

en: Export
mr: निर्यात

en: Default theme
mr: मूलभूत थीम

en: Save and continue
mr: सौरक्षित करा आणि पुढे सुरु करा
