Omega Tools (7.x-3.0-rc3) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Version
ne: संस्करण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Details
ne: विस्तृत

en: Save and continue
ne: बचत गर्नुस अनि अगाडि बढ्नुस
