Omega Tools (7.x-3.0-rc3) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Enabled
oc: Activat

en: Download
oc: Telecargament

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Name
oc: Nom

en: Export
oc: Exportar

en: Default settings
oc: Paramètres per defaut

en: Details
oc: Detalhs

en: Finish
oc: Finir

en: Default theme
oc: Tèma per defaut

en: Save and continue
oc: Salvar e contunhar
