Omega Tools (7.x-3.0-rc3) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ
