Omega Tools (7.x-3.0-rc3) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Enabled
pl: Włączone

en: Download
pl: Pobierz

en: Version
pl: Wersja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Name
pl: Nazwa

en: Export
pl: Eksportuj

en: Default settings
pl: Domyślne ustawienia

en: Details
pl: Szczegóły

en: Destination
pl: Cel

en: Theme settings
pl: Ustawienia skórki

en: Advanced configuration
pl: Zaawansowana konfiguracja

en: Finish
pl: Zakończ

en: Default theme
pl: Domyślna skórka

en: Save and continue
pl: Zachowaj i kontynuuj

en: Theme Tools
pl: Narzędzia skórki

en: Base theme
pl: Skórka bazowa

en: Revert theme settings
pl: Przywróć ustawienia skórki

en: Export theme settings
pl: Eksportuj ustawienia skórki

en: Download this theme
pl: Pobierz tę skórkę

en: Default destination (all)
pl: Domyślny cel (all)

en: Create new Omega subtheme
pl: Utwórz nową podskórkę Omegi

en: Theme information
pl: Informacja o skórce

en: The human-readable name for this theme.
pl: Przyjazna dla użytkownika nazwa tej skórki.

en: Install automatically
pl: Instaluj automatycznie
