Omega Tools (7.x-3.0-rc3) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: Download
sk: Prevziať

en: Version
sk: Verzia

en: Edit
sk: Upraviť

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Name
sk: Názov

en: Export
sk: Exportovať

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Destination
sk: Cieľové umiestnenie

en: Theme settings
sk: Nastavenia témy

en: Advanced configuration
sk: Pokročilé nastavenia

en: Default theme
sk: Predvolená téma vzhľadu

en: Save and continue
sk: Uložiť a pokračovať
