Omega Tools (7.x-3.0-rc3) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Download
sv: Ladda ned

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Name
sv: Namn

en: Export
sv: Exportera

en: Default settings
sv: Förvalda inställningar

en: Details
sv: Detaljer

en: Destination
sv: Mål

en: Theme settings
sv: Inställningar för tema

en: Advanced configuration
sv: Avancerade inställningar

en: Finish
sv: Slutför

en: Default theme
sv: Standardtema

en: Save and continue
sv: Spara och gå vidare
