Omega Tools (7.x-3.0-rc3) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Details
ta: விபரங்கள்
