Omega Tools (7.x-3.0-rc4) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Download
af: Laai af

en: Version
af: Weergawe

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Name
af: Naam

en: Export
af: Voer uit

en: Continue
af: Gaan voort

en: Theme settings
af: Temaverstellings

en: Save and continue
af: Stoor en gaan voort
