Omega Tools (7.x-3.0-rc4) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Enabled
bg: Активиран

en: Download
bg: Свали

en: Version
bg: Версия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Name
bg: Име

en: Export
bg: Експорт

en: Continue
bg: Продължи

en: Details
bg: Детайли

en: Default theme
bg: Тема по подразбиране

en: Save and continue
bg: Запиши и продължи
