Omega Tools (7.x-3.0-rc4) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Download
ca: Baixa

en: Version
ca: Versió

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Name
ca: Nom

en: Export
ca: Exporta

en: Continue
ca: Continua

en: Details
ca: Detalls

en: Destination
ca: Destí

en: Theme settings
ca: Paràmetres del tema

en: Finish
ca: Acaba

en: Default theme
ca: Tema predeterminat

en: Save and continue
ca: Desa-ho i continua
