Omega Tools (7.x-3.0-rc4) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Version
cy: Fersiwn

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: Name
cy: Enw

en: Export
cy: Allfudo

en: Continue
cy: Parhau

en: Details
cy: Manylion

en: Save and continue
cy: Cadw a pharhau
