Omega Tools (7.x-3.0-rc4) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enabled
et: Lubatud

en: Download
et: Allalaadimine

en: Version
et: Versioon

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Name
et: Nimi

en: Export
et: Ekspordi

en: Continue
et: Jätka

en: Details
et: Üksikasjad

en: Destination
et: Sihtpunkt

en: Theme settings
et: Kujundusmalli seaded

en: Finish
et: Valmis

en: Default theme
et: Vaikimisi teema

en: Save and continue
et: Salvesta ja jätka

en: Create new Omega subtheme
et: Loo uus Omega alateema
