Omega Tools (7.x-3.0-rc4) - en to fi translation catalogue (53 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Download
fi: Lataa

en: Version
fi: Versio

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Name
fi: Nimi

en: Export
fi: Vie

en: Continue
fi: Jatka

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Destination
fi: Kohde

en: Theme settings
fi: Teema-asetukset

en: Advanced configuration
fi: Edistyneet valinnat

en: Finish
fi: Valmis

en: Default theme
fi: Oletusteema

en: Save and continue
fi: Tallenna ja jatka

en: Finalize
fi: Viimeistele

en: Theme Tools
fi: Teematyökalut

en: Theme settings for %theme reset to default values.
fi: Teema-asetukset teemalle %theme on palautettu oletusarvoihinsa.

en: Base theme
fi: Perusteema

en: Revert theme settings
fi: Palauta teeman asetukset

en: Export theme settings
fi: Vie teeman asetukset

en: Download this theme
fi: Lataa tämä teema

en: This theme belongs to the Omega framework and can be edited.
fi: Teema kuuluu Omega rakenteeseen ja sen sitä on mahdollista muokata.

en: Download an archive of this theme.
fi: Lataa ja arkistoi tämä teema.

en: Omega Tools could not create the directory %dir.
fi: Omega Tools ei kyennyt luomaan kansiota %dir.

en: Omega Tools could not copy the starterkit %starterkit.
fi: Omega Tools ei kyennyt kopioimaan aloituspakettia %starterkit.

en: Omega Tools could not copy the default pattern.
fi: Omega Tools ei kyennyt kopioimaan oletuskuviota.

en: You have successfully created the theme %name.
fi: Olet onnistuneesti luonut teeman %name.

en: %name is now the default theme.
fi: %name on nyt oletusteema.

en: Default destination (all)
fi: Oletuskohde (kaikki)

en: Omega Tools could not create the directory %dir
fi: Omega Tools ei kyennyt luomaan kansiota %dir

en: A theme with that name already exists. The machine-readable name must be unique.
fi: Samanniminen teema on jo olemassa. Koneluettavan nimen on oltava yksilöllinen.

en: Create new Omega subtheme
fi: Luo uusi Omega aliteema

en: Are you sure you want to reset the theme %name?
fi: Oletko varma että haluat palauttaa oletuksiinsa teeman %name?

en: Theme settings for %theme exported and saved to .info file.
fi: Teema-asetukset teemalle %theme on viety ja tallennettu .info tiedostoon.

en: The theme settings for %theme have been exported and saved to the corresponding .info file.
fi: Teema-asetukset teemalle %theme on viety ja tallennettu vastaavaan .info tiedostoon.

en: Theme information
fi: Teeman tiedot

en: The human-readable name for this theme.
fi: Teeman selkokielinen nimi.

en: The base theme for this theme.
fi: Tämän teeman perusteema.

en: Starterkit
fi: Aloituspaketti

en: Proceed without using a starterkit
fi: Jatka käyttämättä aloituspakettia

en: This is not recommended.
fi: Tämä ei ole suositeltavaa.

en: Step 1: Theme information
fi: Vaihe 1: Teeman tiedot

en: The description that will be shown on the theme listing page.
fi: Teemojen listaussivulla näytettävä kuvaus.

en: The version of this theme.
fi: Tämän teeman versio.

en: Content of %file
fi: Tiedoston %file sisältö

en: Configure subtheme
fi: Säädä aliteemaa

en: Install automatically
fi: Asenna automaattisesti

en: Your subtheme is ready for download
fi: Aliteemasi on valmis ladattavaksi

en: Content of the .info file
fi: .info tiedoston sisältö
