Omega Tools (7.x-3.0-rc4) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Version
hr: Inačica

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Name
hr: Naziv

en: Export
hr: Izvezi

en: Continue
hr: Nastavi

en: Details
hr: Detalji

en: Destination
hr: Odredište

en: Default theme
hr: Zadani predložak

en: Save and continue
hr: Spremi i nastavi
