Omega Tools (7.x-3.0-rc4) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Download
hu: Letölt

en: Version
hu: Verzió

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Name
hu: Név

en: Export
hu: Exportálás

en: Continue
hu: Folytatás

en: Details
hu: Részletek

en: Destination
hu: Cél

en: Theme settings
hu: Sminkbeállítások

en: Advanced configuration
hu: Haladó beállítások

en: Finish
hu: Befejezés

en: Default theme
hu: Alapértelmezés szerinti smink

en: Save and continue
hu: Mentés és folytatás

en: Base theme
hu: Alapsmink

en: Theme information
hu: Smink információ

en: Step 1: Theme information
hu: 1. lépés: Smink információ
