Omega Tools (7.x-3.0-rc4) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Enabled
ja: 有効

en: Download
ja: ダウンロード

en: Version
ja: バージョン

en: Edit
ja: 編集

en: Reset
ja: リセット

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Name
ja: 名前

en: Export
ja: エクスポート

en: Continue
ja: 継続

en: Details
ja: 詳細

en: Destination
ja: 行き先

en: Theme settings
ja: テーマの設定

en: Finish
ja: 終了

en: Default theme
ja: デフォルトテーマ

en: Save and continue
ja: 保存して次へ
