Omega Tools (7.x-3.0-rc4) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Version
lv: Versija

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Name
lv: Nosaukums

en: Export
lv: Eksportēt

en: Continue
lv: Turpināt

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Destination
lv: Galamērķis

en: Theme settings
lv: Tēmas iestatījumi

en: Advanced configuration
lv: Paplašināta konfigurācija

en: Finish
lv: Pabeigt

en: Default theme
lv: Noklusējuma tēma

en: Save and continue
lv: Saglabāt un turpināt
