Omega Tools (7.x-3.0-rc4) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Download
mn: Татах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Name
mn: Нэр

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Save and continue
mn: Хадгалаад үргэлжлүүлэх
