Omega Tools (7.x-3.0-rc4) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: Export
ps: بهرول

en: Continue
ps: دوام

en: Details
ps: سپړنې
