Omega Tools (7.x-3.0-rc4) - en to ru translation catalogue (35 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Enabled
ru: Включено

en: Download
ru: Скачать

en: Version
ru: Версия

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Name
ru: Название

en: Export
ru: Экспортировать

en: Continue
ru: Продолжить

en: Details
ru: Подробности

en: Destination
ru: Место назначения

en: Theme settings
ru: Настройки темы

en: Advanced configuration
ru: Расширенные настройки

en: Finish
ru: Готово

en: Default theme
ru: Стандартная тема

en: Save and continue
ru: Сохранить и продолжить

en: Finalize
ru: Завершение

en: Revert theme settings
ru: Вернуть настройки темы

en: Export theme settings
ru: Экспорт настроек темы

en: Download this theme
ru: Скачать эту тему

en: Create new Omega subtheme
ru: Создать новую подтему Omega

en: Theme information
ru: Информация о теме

en: The human-readable name for this theme.
ru: Человеко-читаемое название темы.

en: Step 1: Theme information
ru: Шаг 1: Информация о теме

en: The description that will be shown on the theme listing page.
ru: Описание, которое будет показано в списке тем.

en: The version of this theme.
ru: Версия темы.

en: Decide wether or not this theme should be enabled.
ru: Включить или нет эту тему.

en: Manipulate the content of %file
ru: Управление содержимым %file

en: After enabling this option you are able to edit the textarea below.
ru: После включения этой опции вы сможете редактировать текст ниже.

en: Content of %file
ru: Содержимое %file

en: Only change the content of this textarea if you know what you are doing.
ru: Изменяйте содержимое файла только если знаете, что делаете.

en: Configure subtheme
ru: Настройка подтемы

en: Step 2: Finalize
ru: Шаг 2: Завершение
