Omega Tools (7.x-3.0-rc4) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Save and continue
se: Vurke ja joatke
