Omega Tools (7.x-3.0-rc4) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Version
sq: Versioni

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Name
sq: Emri

en: Export
sq: Eksporto

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Details
sq: Hollësi

en: Default theme
sq: Tema e paracaktuar

en: Save and continue
sq: Ruaj dhe vazhdo
