Omega Tools (7.x-3.0-rc4) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Export
sr: Извоз

en: Save and continue
sr: Сачувај и настави
