Omega Tools (7.x-3.0-rc4) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Version
te: సంచిక

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Continue
te: కొనసాగించు

en: Details
te: వివరాలు

en: Save and continue
te: భద్రపరిచి కొనసాగండి
