Omega Tools (7.x-3.0-rc4) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Enabled
vi: Bật

en: Download
vi: Tải về

en: Version
vi: Phiên bản

en: Edit
vi: Sửa

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Name
vi: Tên

en: Export
vi: Xuất

en: Continue
vi: Tiếp tục

en: Details
vi: Chi tiết

en: Destination
vi: Nơi đến

en: Finish
vi: Hoàn thành

en: Default theme
vi: Giao diện mặc định

en: Save and continue
vi: Lưu và tiếp tục
