Omega Tools (7.x-3.0-rc4) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Download
ar: تحميل

en: Version
ar: النسخة

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Name
ar: الاسم

en: Export
ar: تصدير

en: Continue
ar: متابعة

en: Details
ar: التفاصيل

en: Destination
ar: الوجهة

en: Theme settings
ar: إعدادات السمة

en: Finish
ar: إنهاء

en: Default theme
ar: الحلة الافتراضية

en: Save and continue
ar: حفظ ومتابعة
