Omega Tools (7.x-3.0-rc2) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Download
az: Yüklə

en: Version
az: Versiya

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Name
az: Ad

en: Export
az: Eksport

en: Details
az: Detallar

en: Theme settings
az: Mövzu parametrləri

en: Default theme
az: Defolt mövzu

en: Save and continue
az: Yadda saxlayın və davam edin
