Omega Tools (7.x-3.0-rc2) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Version
lt: Versija

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Default settings
lt: Numatytosios nuostatos

en: Details
lt: Išsamiai

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Default theme
lt: Numatytoji tema

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti
