Omega Tools (7.x-3.0-rc4) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Enabled
tr: Etkin

en: Download
tr: İndir

en: Version
tr: Sürüm

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Name
tr: İsim

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Continue
tr: Devam et

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Destination
tr: Hedef

en: Theme settings
tr: Tema ayarları

en: Finish
tr: Bitir

en: Default theme
tr: Ön tanımlı tema

en: Save and continue
tr: Kaydet ve devam et
