omnikassa (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Mode
nl: Modus

en: Pending
nl: In afwachting

en: Reference
nl: Referentie

en: Secret Key
nl: Geheime Sleutel

en: Cancelled
nl: Geannuleerd
