omnikassa (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Mode
ru: Режим

en: Pending
ru: В ожидании

en: Reference
ru: Связь

en: Secret Key
ru: Секретный ключ

en: Cancelled
ru: Отменено
