omnikassa (7.x-1.4) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Mode
da: Tilstand

en: Pending
da: Afventer

en: Secret Key
da: Hemmelig Nøgle

en: Cancelled
da: Annulleret

en: View order
da: Vis ordre
