omnikassa (7.x-1.4) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Mode
hu: Mód

en: Pending
hu: Függőben

en: Reference
hu: Referencia

en: Secret Key
hu: Titkos kulcs

en: Cancelled
hu: Visszavonva

en: View order
hu: Rendelés megtekintése
