omnikassa (7.x-1.4) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Mode
it: Modalità

en: Pending
it: In sospeso

en: Reference
it: Riferimento

en: Cancelled
it: Annullato

en: View order
it: Visualizza l'ordine
