omnikassa (7.x-1.4) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Mode
lt: Būdas

en: Pending
lt: Laukiama

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Cancelled
lt: Atšaukta

en: View order
lt: Peržiūrėti užsakymą
