omnikassa (7.x-1.5) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Mode
es: Modo

en: Pending
es: Pendiente

en: Reference
es: Referencia

en: Secret Key
es: Clave secreta

en: Cancelled
es: Cancelado

en: View order
es: Ver pedido
