omnikassa (7.x-1.5) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Mode
fi: Tila

en: Pending
fi: Odottaa

en: Reference
fi: Viittaus

en: Secret Key
fi: Turva-avain

en: Cancelled
fi: Peruutettu

en: View order
fi: Näytä tilaus
