omnikassa (7.x-1.5) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Mode
lv: Režīms

en: Pending
lv: Gaida

en: Reference
lv: Atsauce

en: Cancelled
lv: Atcelts

en: View order
lv: Apskatīt pasūtījumu
