omnikassa (7.x-1.5) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Mode
pt: Modo

en: Pending
pt: Pendente

en: Reference
pt: Referência

en: Cancelled
pt: Cancelado

en: View order
pt: Ver encomenda
