omnikassa (7.x-1.5) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Mode
uk: Режим

en: Pending
uk: Очікування

en: Reference
uk: Посилання

en: Secret Key
uk: Таємний ключ

en: Cancelled
uk: Скасовано

en: View order
uk: Перегляд замовлення

en: System error
uk: Помилка системи
