omnikassa (7.x-1.6) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Mode
ja: モード

en: Pending
ja: 処理待ち

en: Reference
ja: 参照

en: Mastercard
ja: マスターカード

en: Visa
ja: VISA

en: View order
ja: 注文を表示
