omnikassa (7.x-1.6) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Mode
tr: Kip

en: Pending
tr: Bekleyen

en: Reference
tr: Kaynak

en: Cancelled
tr: İptal

en: View order
tr: Siparişi görüntüle
