omnikassa (7.x-1.4) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Mode
pl: Tryb

en: Pending
pl: Oczekujące

en: Reference
pl: Referencja

en: Cancelled
pl: Anulowany

en: View order
pl: Zobacz zamówienie
