omnikassa (7.x-1.6) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Mode
sv: Läge

en: Pending
sv: Väntar på

en: Reference
sv: Referens

en: Secret Key
sv: Hemlig nyckel

en: Cancelled
sv: Avbokad

en: View order
sv: Visa beställning
