Social media presence On The Web (7.x-1.5) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Weight
ca: Pes

en: Icon
ca: Icona

en: Icons
ca: Icones

en: Automatic
ca: Automàtic

en: Explicit
ca: Explícit
