Social media presence On The Web (7.x-1.5) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Weight
cs: Váha

en: Icon
cs: Ikona

en: Icons
cs: Ikony

en: Automatic
cs: Automatické
