Social media presence On The Web (7.x-1.5) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Weight
de: Gewichtung

en: Icon
de: Symbol

en: Icons
de: Symbole

en: Automatic
de: Automatisch

en: Explicit
de: Ausdrücklich

en: Icon size
de: Symbolgröße

en: On The Web
de: Im Web

en: Open links in new windows
de: Links in neuen Fenstern öffnen
