Social media presence On The Web (7.x-1.5) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Weight
gl: Peso

en: Icon
gl: Icona

en: Icons
gl: Iconas

en: Automatic
gl: Automático
