Social media presence On The Web (7.x-1.5) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Weight
hu: Súly

en: Icon
hu: Ikon

en: URL
hu: Webcím

en: Icons
hu: Ikonok

en: Automatic
hu: Automatikus

en: Explicit
hu: Kifejezett

en: Icon size
hu: Ikon méret
